• סוג
    0
  • חדרים
  • איזור

יורקשייר לינה בבתים ביורקשייר

חבל יורקשייר נמצא בצפון אנגליה בבריטניה.

אזור יורקשייר מאופיין בתרבות ייחודית ובזהות מקומית ואזורית מאוד מפותחת. תושבי החבל מאוד ידידותיים  ומכניסי אורחים. בחבל יורקשייר אפשר ליהנות ממרכזים עירוניים גדולים ומשגשגים, ערים היסטוריות, אזורים כפריים ואתרי טבע ונוף ..

לא מפתיע שיורקשייר סיפקה את הרקע המושלם עבור כל כך הרבה סרטים. עם מוזיאונים רבים גלריות לאמנות. יורקשייר  מהווה יעד תרבותי  ויעד לחופשה בטבע הדרך הטובה יותר לטייל  ביורקשייר היא ללון בקוטג ' לנופש בשירות עצמי.

עם פארקים לאומיים  פארק הלאומי צפון יורק מורז (North York Moors National Park) והפארק הלאומי יורקשייר דיילס (Yorkshire Dales National Park) .יורקשייר היא בחירה נפלאה לחופשת טבע וערים עתיקות  עם קו החוף המדהים. ומקומות נפלאים והמורשת של יורקשייר הכוללת חורבות עתיקות ומורשת של טחנות ומכרות, כולם נוכחים בארכיטקטורה של חבל ארץ זה.

 הערים של יורקשייר - יורק, לידס, ברדפורד, שפילד ואחרים מאפשרים לכם להנות  גם ממסעדות נהדרות, קניות ומרכזי ערים .

יורקשייר מציעה גם עולם שלם של ספורט רוגבי, כדורגל קריקט , מרוצי סוסים, סנוקר גולף. אם אתם חובבי בספורט יורקשייר היא המקום המושלם..

תבל חופשות מציעה ביורקשייר מבחר של  קוטג'ים ללינה בשירות עצמי. לינה בקוטג'ים במיקום מרכזי יאפשר לכם לחוות את חבל ארץ זה באופן שהכי מתאים לכם

מיין עפ"י:
מציג:
מציג: רשימה טבלה